Ringkonnad - mis ja kuidas?

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond moodustatakse territoriaalsuse põhimõttel.

Erakonna struktuuri moodustavad ringkonnad, mis moodustatakse analoogselt Riigikogu valimiste ringkondadele.Maakonniti võib moodustada ühendusi.

Ringkonna liikmed võivad luua osakondi valdades või linnaosades. Osakonna loomiseks on vajalik vastavas piirkonnas vähemalt 5 erakonna liikme olemasolu.

Osakond on erakonna väikseim struktuuriüksus.
Ringkonnad registreeritakse Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatuses.

PÕHJA TALLINNA RINGKOND

Põhja Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna linnaosasid. Ringkonna koosolekud toimuvad 5-6 korda aastas Erakonna Tallinna kontoris. Kõige tähtsam koosolek on aasta lõpus , kus valitakse ringkonna juhatus aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna osakonnad. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 3 korda aastas.

Esimees: Urmas Espenberg – urmase1@gmail.com - mobiil 58-141-650
Aseesimees: Jüri Hammer - wanawares@gmail.com - mobiil 56-60-02-50
Aseesimees: Riho Rausma – rix.rausma@gmail.com - mobiil 50-12-442
Juhatuse liikmed:
Eda Rüütel - edaruutel@hot.ee - mobiil 56-48-75-77
Meelis Keerberg - mkeerb@gmail.com - mobiil 50-39-191
Urmas Siemer - urmas.siemer@baltikagroup.com - mobiil 51-31-245
Georg Kirsberg - georg.kirsberg@gmail.com - mobiil 51-55-632

OSAKONNAD:

Põhja Tallinna osakond – Kalamaja, Pelgulinn, Pelgurand, Kopli
Esimees: Riho Rausma – rix.rausma@gmail.com - mobiil 50-12-442
Aseesimees: Urmas Siemer – urmas.siemer@baltikagroup.com - mobiil 51-31-245
Aseesimees: Margo Merisaar - margo.merisaar@gmail.com - mobiil 50-39-879
Aseesimees: Meelis Keerberg - mkeerb@gmail.com - mobiil 50-39-191

Kristiine osakond – Kristiine keskuse ümbrus, osa Mustamäe algusest, Lilleküla, Tondi jne.
Esimees: Jüri Hammer - wanawares@gmail.com
Aseesimees: Georg Kirsberg - georg.kirsberg@gmail.com - mobiil 51-55-632

Haabersti osakond- Õismäe, Mustajõe, Kakumäe, Tiskre, Roccal-Mare
Esimees: Eda Rüütel - edaruutel@hot.ee - mobiil 56-48-75-77
Aseesimees: Üllar Soo - yllarsoo@gmail.com - mobiil 56-66-92-08
Aseesimees: Külli Remsu - mobiil 53-57-55-03

LÄÄNE TALLINNA RINGKOND

Lääne Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Mustamäe ja Nõmme linnaosa. Ringkonna koosolekud toimuvad kord kuus kas Erakonna Tallinna kontoris või vabalt valitud kohas Nõmmel. Kõige tähtsam koosolek on kevadel , kus valitakse ringkonna juhatus aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Mustamäe ja Nõmme osakond. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 4 korda aastas.

Esimees: Wesse Allik – wesse.allik@hotmail.com – mobiil 55-627-396
Aseesimees:Urmas Kaljurand – jooksja@hot.ee – mobiil 51-61-731
Aseesimees: Mart Kallas - kallasmart@hot.ee - mobiil 52-51-577
Juhatuse liikmed:
Hendrika Näägo – hendrika.naago@hotmail.com – mobiil 58-360-079
Kadri Vilba - kadrivilba@gmail.com - mobiil 55-86-008
Annela Lani - annela.lani@gmail.com - mobiil 52-42-296
Raivo Põhjakivi - raivo@tostukikeskus.ee - mobiil 50-72-343

OSAKONNAD:

Mustamäe osakond
Esimees: Mart Kallas - kallasmart@hot.ee - mobiil 52-51-577
Aseesimees: Piret Smagar

Nõmme osakond
Esimees: Urmas Kaljurand – jooksja@hot.ee – mobiil 51-61-731
Aseesimees: Hendrika Näägo - hendrika.naago@hotmail.com - mobiil 58-360-079

IDA TALLINNA RINGKOND

Ida Tallinna ringkond hõlmab Tallinna Lasnamäe, Pirita ja Kesklinna linnaosasid. Ringkonna üldkoosolek toimub vähemalt ühe korra aastas. Ringkonna juhatuse koosolekud toimuvad 2-4 korda aastas erakonna Tallinna kontoris, Toompuiestee 4. Kord aastas valitakse ringkonnale uus juhatus ühe aastaseks perioodiks. Ringkond jaguneb osakondadeks, milleks on Lasnamäe, Pirita ja Kesklinna osakonnad. Viimastel on oma juhatus ja koosolekud toimuvad vastavalt juhtide äranägemisele, kuid mitte harvemini kui 2 korda aastas.

Esimees: Kairet Remmak-Grassmann – kairet.grassmann@gmail.com - mobiil 50-78-088
Aseesimees: Vaike Nõmm - vaike.nomm@gmail.com - mobiil 56-470-197
Aseesimees: Orhan Oktain - orhanoktain@gmail.com - mobiil 58-10-66-98
Juhatuse liikmed:
Jaak Madison- jaak.madison@riigikogu.ee – mobiil 58-17-13-49
Mari-Liis Lillemets – lillemets.mariliis@gmail.com – mobiil 55-693-537
Raul Öpik - raul_opik@hotmail.com - mobiil 53-91-29-71
Egon Siimson - egon.siimson@mail.ee - mobiil 50-83-513
Riho Nüüd – riho.nd@mail.ee – mobiil 56-55-113
Simo Mark - simo@printing.ee - mobiil 56-60-09-90

OSAKONNAD:

Lasnamäe osakond
Esimees: Juhan Kobin - kobinj@hot.ee - mobiil 56-56-87-96
Aseesimees: Raul Öpik - raul_opik@hotmail.com - mobiil 53-91-29-71
Aseesimees: Taavi Lepiko - taavi.lepiko@gmail.com – mobiil 53-04-29-93

Juhatuse liikmed:
Kersti Kracht - kerstikracht@gmail.com - mobiil 50-17-449
Kalle Aljas - rshup@hot.ee - mobiil 55-56-60-11
Kenno Remmel - kenno.remmel@gmail.com - mobiil 53-49-20-98
Andres Look - bpmichelle69@gmail.com - mobiil 56-82-20-25

Pirita osakond
Esimees: Kairet Remmak-Grassmann – kairet.grassmann@gmail.com – mobiil 50-78-088
Aseesimees: Mari-Liis Lillemets – lillemets.mariliis@gmail.com – mobiil 55-693-537
Aseesimees: Aat Purje - aatpurje1@gmail.com - 53-31-32-13

Kesklinna osakond
Esimees: Kadri Paas - kadri.paas@gmail.com - mobiil 53-46-52-77
Aseesimees: Veiko Hartwig Valgepea - veikovalgepea@gmail,com - mobiil 55-12-332
Aseesimees: Mait Talu – mait.talu@neti.ee – mobiil 50-58-000

HARJU- JA RAPLAMAA RINGKOND

Esimees: Siim Pohlak – siim@tre.ee – mobiil 56-236-022
Aseesimees: Rene Kokk – rene@rmeinvest.ee – mobiil 50-40-218 – RAPLAMAA
Aseesimees: Paul Puustusmaa – paul@aa-teenused.ee – mobiil 51-02-564 – HARJUMAA
Juhatuse liikmed:
Ahto Järvela – ahto.jarvela@kohila.ee – mobiil 56-63-70-33 RAPLAMAA
Mart Järvik – mart@jarvakandi.ee – mobiil 50-55-052 RAPLAMAA
Peeter Krall – krall@hot.ee - mobiil 52-18-467 HARJUMAA
Henn Põlluaas – hennpolluaas@gmail.com – mobiil 56-51-087 HARJUMAA
Kai Rimmel – kai.rimmel@hotmail.com – mobiil 50-35-745 HARJUMAA
Tõnu Urva - tonuurva@gmail.com - mobiil 50-68-326 HARJUMAA

OSAKONNAD:

Rae osakond
Esimees: Elmo Jürgenson - sonelmo@hot.ee - mobiil 53-44-22-62
Aseesimees: Tarmo Vahtras - tarmo.vahtras@gmail.com - mobiil 56-15-01-03

Kuusalu osakond
Esimees: Erki Vainu - erki.vainu@vghlaw.ee - mobiil 52-98-477
Aseesimees: Ranno Pool - ranno@mail.com - mobiil 56-49-48-82

Harku osakond
Esimees: Jaanus Härms - jaanus.harms@gmail.com - mobiil 56-28-51-70
Aseesimees: Kaupo Andreson - kaupo.andreson@mail.ee - mobiil 53-97-15-43

Kehtna osakond
Esimees: Rait Verrev - raitverrev@gmail.com
Aseesimees: Oliver-Peip Lee - oliver.peip.lee@gmail.com - mobiil 56-95-38-06

Rapla osakond
Esimees: Rene Kokk - rene@rmeinvest.ee
Aseesimees: Rait Verrev - raitverrev@gmail.com - mobiil 52-10-859
Aseesimees: Mart Järvik - mart@jarvakandi.ee - mobiil 50-55-052

Viimsi osakond
Esimees: Madis Saretok - msaretok@gmail.com - mobiil 50-11-562

Kohila osakond
Esimees: Ahto Järvela - ahto.jarvela@kohila.ee - mobiil 56-63-70-33

Saue osakond (Saue linn, Saue vald, Nissi vald, Kernu vald)
Esimees: Peeter Krall - krall@hot.ee - mobiil 52-18-467
Aseesimees: Karlo Allmere - karlo.allmere@gmail.com - mobiil 50-83-913
Aseesimees: Priit Ümarik - priit.ymarik@gmail.com - mobiil 50-27-630

Kiili osakond
Esimees: Marko Kaselo - marko.kaselo@outlook.com
Aseesimees: Sten-Martin Kaselo - sten1700@gmail.com - mobiil 56-91-12-01

Jõelähtme osakond
Esimees: Kai Rimmel – kai.rimmel@hotmail.com – mobiil 50-35-745

Märjamaa osakond
Esimees: Ülo Olm - ylo@argore.ee - mobiil 50-41-336

Keila osakond
Esimees: Tõnu Kaur - kaurt@hotmail.com - mobiil 51-36-120
Aseesimees: Mare Nurmoja- mare.nurmoja@gmail.com - mobiil 56-66-45-51

Saku osakond
Esimees: Heino Lõiveke - heino.loiveke@etki.ee - mobiil 51-01-830
Aseesimees: Enn Schilf - enn.schilf@mail.ee - mobiil 52-68-630

Kose osakond
Esimees: Siim Pohlak - siim@tre.ee - mobiil 56-23-60-22

LÄÄNEMAA RINGKOND

Esimees: Hardi Rehkalt - hardi11@hot.ee - mobiil 51-58-237
Aseesimees: Toomas Vallimäe - toomas.vallimae@mail.ee - mobiil 50-64-428
Aseesimees: Rein Merila - rein.merila@just.ee - mobiil 53-325-760
Juhatuse liikmed:
Helle-Moonika Helme - moonika.toming@mail.ee - mobiil 52-97-505
Tõnu Merilo - tonu.merilo@gmail.com - mobiil 52-50-261
Tarmo Heinleht - heinleht@hot.ee - mobiil 56-465-643
Aivo Saar - saaraivo@gmail.com - mobiil 56-623-953
Ülle Pärnpuu - ylle.parnpuu@gmail.com - mobiil 58-652-450
Viktor Kruuse - victor.kruuse@mail.ee - mobiil 58-22-50-64

OSAKONNAD:

Lihula osakond
Esimees: Endel Kadakas
Aseesimees: Ülle Pärnpuu - ylle.parnpuu@gmail.com - mobiil 58-652-450

Lääne-Nigula osakond
Esimees: Elvo Leppmaa

Martna osakond
Esimees:

Haapsalu-Ridala osakond
Esimees: Toomas Vallimäe - toomas.vallimae@mail.ee - mobiil 50-64-428
Juhatuse liikmed:
Ille Palusalu - illepalusalu@gmail.com - mobiil 58-056-802
Ville Jakobson - ville.jakobson@gmail.com - mobiil 53-423-572
Aivar Rohilaid - aivar55@hotmail.com - mobiil 55-76-740
Jüri Kalamees - firmakalamees@hot.ee - mobiil 50-47-428

SAAREMAA RINGKOND

Esimees: Aarne Toomväli - aarne.toomvali@mail.ee - mobiil 51-68-006
Aseesimees: Meelis Malk - ef.meelismalk@gmail.com - mobiil 50-21-305
Aseesimees: Daniel Mereäär - daniel.mereaar@gmail.com - mobiil 53-96-87-95
Juhatuse liikmed:
Alexander Pupart - alex.pupart@gmail.com - mobiil 56-206-941
Jüri Kuusk - jurikuusk02@gmail.com - mobiil 53-73-55-67
Maie Tähve - maie.tahve@mail.ee - mobiil 56-69-96-62

OSAKONNAD:

Kuressaare osakond
Esimees: Jüri Kuusk - jurikuusk02@gmail.com - mobiil 53-73-55-67

Muhu osakond
Esimees: Daniel Mereäär - muhusailor@hotmail.com - mobiil 53-96-87-95

Valjala osakond
Esimees: Hindrek Ley - hindrekley@hotmail.com - mobiil 51-52-886
Aseesimees: Alexander Pupart - alex.pupart@gmail.com - mobiil 56-20-69-41

Leisi osakond
Esimees: Maie Tähve - maie.tahve@mail.ee - mobiil 56-69-96-62

JÄRVA- JA VILJANDIMAA RINGKOND

Esimees: Rein Suurkask - reinsuurkask@hotmail.com - mobiil +372 51-900-902
Aseesimees: Arvo Imsi - imsiarvo@hotmail.com - mobiil +372 50-84-616
Aseesimees: Jana Pähklemäe - janafuks@hot.ee - mobiil 55-51-91-95
Juhatuse liikmed:
Priit Põder - priitpoder99@gmail.com - mobiil 53-44-99-36
Kalle Grünthal - kallemix@hotmail.com - mobiil 56-47-14-73
Enn Sarv - ennsarv50@gmail.com - mobiil +372 51-48-840
Kaljo Arusalu - kaljoarusalu@hot.ee - mobiil +372 50-76-958
Heli Koit - heli.koit@gmail.com - mobiil 56-66-39-49
Tarmo Hints - tarmo74@hot.ee - mobiil 56-45-96-39
Valmar Haava
Ando Tulvik - mobiil +372 5344-2671


OSAKONNAD:

Türi osakond
Esimees: Elar Niglas - elar.niglas@gmail.com - mobiil 53-05-61-20
Aseesimees: Heli Koit- heli.koit@gmail.com - mobiil 56-66-39-49
Juhatuse liikmed:
Elle Kütt - ellekutt49@gmail.com - mobiil 51-28-598
Mait Metsare - tulevikumets@gmail.com - mobiil 51-48-576
Artur Metsare - kassartur@gmail.ee - mobiil 52-24-058

Koeru osakond
Esimees: Agu Mölter - agumolter@gmail.com
Aseesimees: Eeri Künnapuu

Paide osakond
Esimees: Priit Põder - priitpoder99@gmail.com - 53-44-99-36
Aseesimees: Kalle Grünthal - kallemix@hotmail.com - mobiil 56-47-14-73
Aseesimees: Tarmo Hints - tarmo74@hot.ee - mobiil 56-45-96-39
Juhatuse liikmed:
Toomas Uusmaa - sargverepy@gmail.com - mobiil 51-64-085
Kalev Kalmus - kalevkall@hotmail.com - mobiil 56-61-84-19
Anna Kapp - annakapp@hot.ee - mobiil 53-73-07-77

Viljandi linna osakond
Esimees: Rein Suurkask - reinsuurkask@hotmail.com - mobiil +372 51-900-902
Aseesimees: Jana Pähklemäe - janafuks@hot.ee - mobiil +372 55-51-91-95


Järva valla osakond
Esimees: Arvo Imsi - imsiarvo@hotmail.com - mobiil 50-84-616
Aseesimees: Kaljo Arusalu - kaljoarusalu@hot.ee - mobiil 50-76-958
Juhatuse liikmed:
Agu Mölter - agumolter@gmail.com - 55-57-44-08
Mati Labidas - matilabidas1943@gmail.com - 53-49-31-41
Alar Sakkool - alar16@hot.ee - 53-47-45-48
Galina Prohorenko - galinap22@gmail.com - 53-98-75-42

Mulgi valla osakond
Esimees: Enn Sarv - ennsarv50@gmail.com - mobiil 51-48-840
Aseesimees: Olav Renno - olavrenno@hotmail.com - mobiil 53-47-01-62
Aseesimees: Maimu Pruli - mobiil 56-65-71-69
Juhatuse liige:
Hevel Sarv - hevel.sarv@gmail.com - 56-63-58-47

PÄRNUMAA RINGKOND

Pärnumaa ringkonna kontor asub Pärnus, aadressil Akadeemia 9 (Tervistav Stuudio ruumides). Kontor on avatud tööpäevadel kell 10:00-18:00, tel: +372 44 29 020, e-mail: ekreparnu@gmail.com.
Teenindab sekretär Tiina Toomjõe.
Ringkonna juhatuse koosolekud toimuvad kuus korra kontoris. Juhatuse koosolek on avatud EKRE liikmetele.
Ringkonna üldkoosolekud toimuvad kord kvartalis Pärnus, aadressil Akadeemia 9 (Tervistav Stuudio). Sellest teatatakse maili teel, ajalehes Pärnu Postimees ja sõnumitega mobiiltelefonile.
Üldkoosolekud on avatud ja osaleda võivad ka mitteliikmed.

Esimees: Helle Kullerkupp - kullerkupphelle@gmail.com - mobiil +372 51-43-325
Aseesimees: Heldur Paulson - heldur.paulson@gmail.com - mobiil +372 56-210-744
Juhatuse liikmed:
Edmond Penu - plazakl@hot.ee - mobiil 55-43-468
Aare Arva - aarearva@gmail.com - mobiil 53-02-88-86
Tiina Toomjõe - tiinatoomjoe@gmail.com - mobiil 55-71-12-30
Käde Kalamees - kade.kalamees@gmail.com - mobiil 50-20-858
Riho Saal - riho.saal@gmail.com - mobiil 50-51-018
Heiki Merirand - heikimerirand@hot.ee - mobiil 55-62-95-32
Andrus Lelov - andrus.lelov@outlook.com - mobiil 53-58-66-71
Henn Saar - saarhenn@gmail.com
Siimo Lopsik - siimo@hot.ee - mobiil 52-88-328

OSAKONNAD:

Audru osakond
Esimees: Maia Penu - maiamelker@gmail.com - mobiil 53-40-16-787
Aseesimees: Ingrit Eha - ingriteha@gamil.com - mobiil 53-45-89-68

Saarde-Tahkuranna-Häädemeeste osakond
Esimees: Alar Pinnar - grenor@hot.ee - mobiil 51-07-466

Sauga osakond
Esimees: Mihkel Kalamees - mihkel.kalamees@gmail.com

Sindi osakond
Esimees: Johannes Mets - johannes.mets@mail.ee - mobiil 58-86-55-33

TARTU LINN

Tartu ringkonna kontor asub Lai tn 6. Kontor on avatud kolmapäeviti kella 16:00 -19:00

Esimees: Indrek Särg - indreksarg@gmail.com - mobiil 51-21-190
Aseesimees: Kalev Essenson - kessenson@gmail.com - mobiil 52-36-393
Aseesimees: Ruuben Kaalep - ruuben.kaalep@gmail.com - mobiil 53-887-662
Juhatuse liikmed:
Kalver Künnapuu - kalver.kunnapuu@gmail.com - mobiil 52-16-832
Kerstin Käärik - kerstin.kaarik@mail.ee - mobiil 52-21-866
Kaja Tarto - kajatarto@gmail.com - mobiil 53-43-27-29
Timo Luht - timo.ekre@gmail.com - mobiil 55-68-03-14
Lenno Pärnjõe - lennoparnjoe@gmail.com - mobiil 59-02-06-48
Merle Kivest - merlekivest@hotmail.com - mobiil 56-64-35-50

TARTU- JA JÕGEVAMAA RINGKOND

Esimees: Raivo Põldaru - raivo.poldaru@gmail.com - mobiil 52-15-565
Aseesimees: Eve Miljand - eve.miljand@mail.ee - mobiil 55-674-225
Aseesimees:
Juhatuse liikmed:
Sirje Kukk - roositalu61@hot.ee - mobiil 52-43-621
Olev Teder - olevteder@hot.ee - mobiil 51-16-183
Tiit Rosin - tiit@puumaja.ee - mobiil 50-41-078
Ülle Rosin - yllero@hotmail.com - mobiil 52-41-078
Kai Tennosaar - kaitennosaar@hotmail.com - mobiil 50-32-563
Gerli Räni - g-erli22@hotmail.com
Antonina Vahi - tooni.vahi@mail.ee - mobiil 53-45-30-01
Enn Kivi - Enn.Kivi@palamuse.ee - mobiil 52-21-723
Tiiu Õunapuu - tiiu.ounapuu@gmail.com - mobiil 50-58-385
Vahur Kerge - vahur.kerge@gmail.com - mobiil 51-33-759

OSAKONNAD:

Mäksa osakond
Esimees: Tiina Tihamets - tiinake51@hot.ee - mobiil 55-66-22-55
Aseesimees: Peeter Kollist - pkollist@hot.ee - mobiil 51-35-56-73

Jõgeva osakond
Esimees: Tiiu Õunapuu - tiiu.ounapuu40@gmail.com - mobiil 50-58-385
Aseesimees: Enn Kivi - ennkivi6@gmail.com - mobiil 52-21-723
Aseesimees: Ülo Pius - ylopius@gmail.com - mobiil 58-05-16-81
Aseesimees: Kalev Maarand - barret127@hot.ee - mobiil 58-04-74-30
Juhatuse liikmed:
Heino Ilves
Enn Vahessaar
Sirje Metsand

Puurmani osakond
Esimees: Olev Teder - olevteder@hot.ee - mobiil 51-16-183

Võnnu osakond
Esimees: Liis Roose - liis.roose@hotmail.com - mobiil 56-92-98-93
Aseesimees: Vahur Kala - vahurkala@gmail.com
Aseesimees: Aivar Kaldjärv - aivar678@hot.ee

Põltsamaa osakond
Esimees: Eve Miljand - eve.miljand@mail.ee - mobiil 55-674-225
Aseesimees: Sirje Kukk - roositalu61@hot.ee - mobiil 52-43-621

Kassinurme osakond
Esimees: Antonina Vahi - tooni.vahi@mail.ee
Juhatuse liikmed:
Valli Villems
Aino Pari
Viivi Viik
Raul Rose

Mustvee osakond
Esimees: Ülle Rosin - yllero@hotmail.com - mobiil 52-41-078
Aseesimees: Taivo Kruusaauk - ovi@hot.ee - mobiil 55-51-99-58
Aseesimees: Mart Kalaus - kalamart@hot.ee - mobiil 52-93-658

Elva osakond
Esimees: Meiki Ossis - meiki.ossis@gmail.com - mobiil 58-25-48-88

VÕRU, - PÕLVA - JA VALGAMAA RINGKOND

Esimees: Merry Aart  - merryaart@gmail.com - mobiil 50-93-378
Aseesimees: Arno Sild - arno.sild12@gmail.com - mobiil 51-65-624
Aseesimees: Tiit Kala - tiit.kala1@gmail.com - mobiil 50-91-932
Juhatuse liikmed:
Martti Kirotaja - martti.kirotaja@mail.ee - mobiil 56-230-301
Vladimir Kondratjev - vlakondratjev@hot.ee - mobiil 50-63-277
Elje Lipp - heljeke5@hot.ee - mobiil 51-47-331
Lembit Urm - mobiil 53-412-973
Ants Vink - ants.vink@gmail.com - mobiil 50-33-280

OSAKONNAD:

Põlva linna osakond
Esimees: Janno Paas - janno.paas@mail.ee - mobiil 53-30-02-50
Aseesimees: Ülle Jents - jentsylle@hot.ee - mobiil 55-69-44-40
Aseesimees: Gaius Gil - gaius.gil@gmail.com - mobiil 56-58-125

Valga linna osakond
Esimees: Meinhard Käger - mobiil 58-02-28-18

Võru linna osakond
Esimees: Piret Sibul - piretsibul138@gmail.com - mobiil 50-87-330
Aseesimees: Ants Vink - ants.vink@gmail.com - mobiil 50-33-280
Aseesimees: Martti Kirotaja - martti.kirotaja@mail.ee - mobiil 56-23-03-01

Antsla osakond
Esimees: Jaanus Tammet - jaanus.tammet@gmail.com - mobiil 56-45-96-34
Aseesimees: Allar Aalde - allar.aalde@mail.ee - mobiil 56-21-99-11

Rõuge osakond
Esimees: Kalmar Luisk - kalmar.luisk@gmail.com - mobiil 56-75-25-48
Aseesimees: Kuuno Kann - kuunokann@hot.ee - mobiil 51-77-139
Aseesimees: Helena Hallik - helenahallik@hot.ee - mobiil 51-91-54-95

Juhatuse liikmed:
Ingvar Laagemann - rootsikuningas@gmail.com - mobiil 56-60-64-25
Ako Siska - mobiil 52-33-421

Räpina osakond
Esimees: Vladimir Kondratjev - vlakondratjev@hot.ee - mobiil 50-63-277
Aseesimees: Hele Pilv - heleplv@hot.ee - mobiil 58-13-17-42
Aseesimees: Marina Kedrova - mannmann63@hot.ee - mobiil 58-14-48-42

Kanepi osakond
Esimees: Indrek Ispert - indrek.ispert@gmail.com - mobiil 56-97-49-73

LÄÄNE-VIRUMAA RINGKOND

Lääne-Virumaa ringkonna kontor asub Rakveres, aadressil Tallinna tn 12, III korrus

Esimees: Anti Poolamets - anti.poolamets@eesti.ee - mobiil 56-914-374
Juhatuse liikmed:
Aigar Põder - aigarp@hot.ee - mobiil 53-420-047
Priit Dieves - priit.dieves@gmail.com - mobiil 58-80-24-43
Andres Nirgi - andres@hss.ee - mobiil 58-13-29-53
Kalmer Kalaus - kalaus01@gmail.com - mobiil 58-24-82-93

IDA-VIRUMAA RINGKOND

Esimees:
Aseesimees: Mart Kalaus - kalamart@hot.ee - mobiil 52-93-658
Juhatuse liikmed:
Ott Penek - ott.penek@gmail.com - mobiil 53-40-32-96
Raivo Edala - Raivo002@hot.ee - mobiil 56-33-80-76

SOOME OSAKOND

Soome osakonna e-mail: ekre.soome@ekre.ee
Esimees: Valver Kõrgemäe - valver.korgemae@gmail.com
Aseesimees: Rudolf Jeeser- estbioheat@gmail.com
Juhatuse liikmed:
Mare Liiger - mare@rkelu.ee
Jan Arens
Renee Riisenberg - renee.riisenberg@gmail.com

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama