Hea tallinlane!


Eesti Konservatiivne Rahvaerakond küsib valijatelt aastateks 2017–2021 volitust, et murda korruptsiooni ja stagnatsiooni ringkaitse Eesti pealinnas. Tahame hakata ellu viima poliitikat, mis teeb Tallinnast jõuka, turvalise, lastesõbraliku ja eestimeelse linna. Pealinn peab olema võimalusterohke ja inimsõbralik elupaik, mis soosib nii noori peresid kui ka pensionäre, nii ettevõtjaid kui ka palgatöölisi, nii kohalikke kui ka turiste.

Keskerakond on linna valitsenud juba alates sajandivahetusest. Kõik oma head ideed on nad ammu ellu viinud, järele on jäänud ainult aastate jooksul tekkinud korruptiivsed sidemed, valijate raha raiskamine ning tooli külge klammerdumine. Keskerakonna juhtimisel on Eesti pealinn muutunud järjest rohkem venekeelseks ja –meelseks. Selle asemel et olla ettevõtjale, kultuurirahvale, lapsevanemale, turistile või abivajajale toetavaks partneriks, laiutab kõikjal natšalniku mentaliteet.

Tallinn on Eesti kõige jõukam linn, millel on tohutu arengupotentsiaal. Praegune korruptsioonimentaliteedist läbi imbunud linnavõim tiksutab aga niisama, politiseerides hiilivalt koole ja linnaasutusi, mängides häbenematult hankeid omadele ja loovutades vene häälte nimel rahvusliku uhkuse. Keskerakonna ainuvõim tuleb lõpetada ja linna praegused juhid välja vahetada.

Tallinna saab juhtida paremini! Eesti Konservatiivne Rahvaerakond teeb Tallinnast eestikeelse ja eestimeelse juhtimisega omavalitsuse ja lükkab linna arengule sisse uue hoo. Me teeme hädavalikke ümberkorraldusi linnatranspordis, parandame oluliselt teede korrashoidu, muudame Tallinna ka päriselt merelinnaks, aitame noori peresid ja ühiskonna enim abivajavaid liikmeid suuremate toetustega, parandame ettevõtluskeskonda ning kaitseme Eestit nii sisserändajate kui ka meie rahvale vastuvõetamatute vaadete pealesurumise eest.

Hea linlane, näita oktoobris toimuvatel valimistel, et ka sina tahad muutusi! Meie näitame, et viime need sinu toel ellu!

Anname tuld!

Martin Helme

- linnapeakandidaat, Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees

EKRE valimisplatvorm Tallinnas

Tallinn korruptsioonivabaks!

Lõpetame (ja eritingimusteta!) korruptsiooni, raiskamise, hangete omadele mängimise ja äraostetava mõtteviisi. Tuld korruptantide pihta!

Paneme Tallinna sadamate vahel käima meretrammi!

Kakumäe, Lennusadama, Vanasadama ja Pirita sadama vaheline ühistranspordiliin muudab pealinnas liiklemise nii linlaste kui ka turistide jaoks mugavamaks ja mitmekülgsemaks. Näitame meretrammile majakatuld!

Me ei luba muuta Eesti pealinna multikulti getoks!

Keeldume kvoodiimmigrantide paigutamisest linna elupindadele. Linnale kuuluvad korterid peavad aitama hädasolevaid eestlasi. Kvoodipagulasi tohib Tallinna tuua ainult linnavõimu eelneval loal. Välistame mošee ehituse Tallinnasse. Tuld immigrantide maaletoojate pihta!

Rajame mere äärde promenaadid!

Tallinn kui merelinn on praegu ainult sõnakõlks. Ehitame Meriväljast Kakumäe ja Paljassaareni kaunid, valgustatud, turvalised rannapromenaadid, kus saab sportida, kohvitada, lastega mängida ja piknikku pidada. Tuld grillimasinasse!

Pealinn peab olema eesti keele ja meele kants!

Teeme nelja aastaga kõik Tallinna lasteaiad eestikeelseks ja viime ka venekeelsed koolid järk-järgult täielikult üle eestikeelsele õppele, alustades 1. klassist. Hoiame eestluse tuld!

Lõpetame närvesööva ja majandust pidurdava munitsipaalbürokraatia!

Eesti inimeste jõukus kasvab üksnes siis, kui Eesti ettevõtetel läheb hästi. Ettevõtluse suurimad pidurid on arutu bürokraatia ja lõputu ametnikearmee oma käskude-keeldudega. Kuulutame sõja munitsipaalbürokraatiale, sest linnavõimust peab saama ettevõtja partner. Tuld ülereguleerimise pihta!

Ajupesu koolidest ja lasteaedadest välja!

Peredesse sünnivad poisid ja tüdrukud. Me ei luba suruda koolidesse ja lasteaedadesse sooneutraalsust, homopropagandat, multikultit või muid eestlaste elujõudu pärssivaid võõraid äärmusideoloogiaid. Lapsed peavad saama koolist parima hariduse, eestimeelse kasvatuse ja eluterved väärtushoiakud. Toetame lastele isamaalise kasvatuse andmist. Tuld hariduse lagastajate pihta!

Aitame abivajajaid!

Tõstame omaste hooldamise toetuse riikliku miinimumpalgani (2017. aastal 470 eurot) kuus ja parandame taastusravi kättesaadavust. Kindlustame erivajadustega lastele personaalse õppe. Hoiame hoolimise tuld!

Korraldame tänavapuhastuse igal aastaajal!

Tallinna tänavad peavad olema puhtad igal aastaajal. Talvel koristame lund, porisel ajal hakkame tänavaid pesema nagu paljudes teistes maailma linnades. Võtame linna kanda lumekoristuse kõnniteedelt eramajade aedade taga, sest eakatele käib see töö üle jõu. Tallinn vajab puhastustuld!

Sünnitoetus 1000 euroni ja ranitsatoetus 500 euroni!

Lapsed on meie suurim ja kalleim vara. Ilma lasteta kaoks varsti eesti keel, kultuur ja omariiklus. Et sünniks rohkem lapsi, hakkame maksma 1000 eurot laste sünnitoetust ja 500 eurot 1. klassi minejate ranitsatoetust. Tuld laste eest!

Lõpetame ummikud ja autojuhtide kiusamise!

Senine linnavõim ei ole Tallinna liikluse korraldamisega hakkama saanud. Ehitame välja ülelinnalise jalgrattateede võrgu, viime auto- ja bussiliikluse olulistes liiklussõlmedes kiiremat sõitu võimaldavatesse maa-alustesse tunnelitesse, tänapäevastame ühistranspordi liine ja graafikuid. Vähendame tasulise parkimise ala ja hinda. Näitame sujuvale liiklusele rohelist tuld!

Rajame Tallinnasse esindusliku teemapargi!

Tallinn vajab senisest rohkem turismimagneteid. Ehitame Tallinnasse koostöös erasektoriga Põhjamaade kõige suurema ja moodsama meelelahutuspargi. Roheline tuli teemapargile!

Rohkem politseipatrulle tänavatele!

Inimesed peavad kõigis Tallinna linnaosades saama end igal kellaajal tunda turvaliselt. Tuld kaakide pihta!
Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama