Eesti poliitikas on kõige pakilisemalt lahendamist vajavaks probleemiks muutunud Kaja Kallas, kes oma perekonna kaudu on lõiganud kasu äritegevusest Putini Venemaal. Ennast pikka aega moraalimajakana esitlenud Kallas on oma ebapädeva poliitika ja sügavalt ebamoraalse käitumisega viinud meie riigi tõsisesse kriisi ja ummikseisu.

Eesti Konservatiivsele Rahvaerakonnale ja uuringuküsitluste järgi ka suuremale osale Eesti elanikest ei ole vastuvõetav peaminister, kes tuli võimule valede toel ning kes idavedusid kommenteerides jätkab küünilist ja süsteemset vassimist.

Kaja Kallase tegevusest põhjustatud rahvusvaheline mainekahju on suurim, mis Eestile kunagi osaks on saanud. Mida kauem praegune peaminister ametis on, seda suuremaks see mainekahju paisub ning seda enam kannatab Eesti usaldusväärsus Ukrainat toetava ja Vene sanktsioone nõudva ning jõustava riigina.

Samuti on ilmselge, et mida kauem lubavad Reformierakond ja tema koalitsioonipartnerid Kallasel jätkata, seda normaalsemaks muudetakse riigi juhtkonna toel meie ühiskonnas seni vastuvõetamatu valetamine ja silmakirjalikkus ning seda legitiimsemaks muutub Eestis vereraha ja valgekraede kuritegeliku hõnguga äriajamine Putini oligarhidega. Ühiskonna moraalne korrumpeerimine on kuritegu oma rahva vastu.

Moraalse kompassi puudumisele lisaks ei ole Kaja Kallas kompetentne juhtima riiki ega võimeline tooma Eestit välja Reformierakonna valitsuse poolt tekitatud Euroopa suurimast inflatsioonist ja majanduslangusest. Samamoodi puudub tal tahe ja oskus leida lahendusi ajaloo ühele tõsiseimale demograafilisele kriisile. Vastupidi – kehtestades uusi makse, kärpides peretoetusi, mahitades ajaloo suurimat massiimmigratsiooni ja likvideerides parlamentaarset demokraatiat valmistab praegune valitsus ette Eesti rahvusriigi hävingut.

Juhime tähelepanu, et kogu valitsuskoalitsioon on kaotanud ühiskonna toetuse ning kannatada on saanud poliitika usaldusväärsus tervikuna. Selle taastamiseks vajame erakorralisi valimisi. Esimeseks sammuks on siiski peaministri tagasiastumine.

Kaja Kallas, ära tee meie riigile ja rahvale rohkem halba ning ära hoia Eestit pantvangis! Tee Eestile heategu, kuula presidenti, kuula eesti rahvast ja astu tagasi, et Eesti saaks minna edasi!

Ühtlasi kinnitame, et EKRE pöörab esimesel võimalusel tagasi kõik praeguse valitsuse kahjulikud otsused, sh peretoetuste kärped, kavandatava automaksu ja tsensuuriseaduse.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama