Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) Viljandi valla osakonda asub juhtima möödunud Riigikogu valimistel tubli tulemuse teinud ettevõtja Valmar Haava.

EKRE Viljandi valla osakonna üldkoosolekul valiti aseesimeesteks väikeettevõtja Silvia Takkel ja kauaaegne EKRE Viljandi valla osakonna juht ja asutaja Ando Tulvik.

Juhatuse liikmeteks valiti Angela Leiaru, Tiina Leiaru, Margus Kitsnik ja Kalev Pehme.

Valmar Haava on Viljandi vallas Kärstnas tegelev põllumajandusettevõtja, aktiivne kogukonnaaktivist ja MTÜ Kohaliku Elu Edendamise üks juhatuse liikmetest. Ta on aastaid toetanud mitmesuguste kogukonnaürituste toimumist ning neid ka ise korraldanud.

Valmar Haava on poliitikas alates 2016. aastast, mil seisis Kärstna võimla avatuna hoidmise eest. Ta on Viljandi vallavolikogu liige, olles fraktsiooni esimees. Tänavu osales ta esimest korda Riigikogu valimistel, kus sai EKRE Järva- ja Viljandimaa nimekirjas kolmanda tulemuse.

„Meie väike riik peab arvestama kõigi inimestega ja me peame suutma tagada normaalse elu ja elutingimused nii vanale kui ka noorele. Samuti peame hoolima ettevõtjatest, kes meie riigis toimetavad. Meie riik ei tohi lähtuda kitsa ringi huvidest ja kodanikena on meil õigus saada kvaliteetseid teenuseid, olgu selleks kas arstiabi või haridus,“ ütleb Haava.

Ta leiab, et riigi valitsemises tuleb muuta suhtumist oma inimestesse. „Investeeringuid tuleb teha ka maapiirkondadesse, mitte ainult linnadesse. Valitsemine peab tulema mitu sammu lähemale rahvale,“ ütleb ta, kinnitades, et seisab maakoolide püsimajäämise ja sõiduteede korrashoiu eest.

Haava eesmärk on teha EKRE Viljandi valla osakond ühtse meeskonnana tugevamaks ja nooruslikumaks.

„Noored on meie tulevik, kes peavad meie riigi ja omavalitsuse otsuseid suunama. Ma loodan, et meeskond hindab minu eesmärki ja seniseid saavutusi ning edasi saame liikuda tugevalt ühise eesmärgi nimel. Olen veendunud, et EKRE ridades suudame tugeva koostööga tagada inimestele parema elukvaliteedi ja toimetuleku ning riigile parema julgeoleku,“ ütleb Haava.

Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama