Paberil on võimalik välja trükkida ja erakonnale postitada liitumisavaldus, võimalik on liituda ka kodulehe kaudu, vajutades SIIA.

TOETA EESTI KONSERVATIIVSET RAHVAERAKONDA

Toetused erakonnale on vabatahtlikud. Toetades erakonda toetad sa meie poliitikat ja aitad meil seda ellu viia.

Liikmemaks

Liikmemaks on iga erakonna liikme kohustus kui ka aukohus. Kui liige ei maksa liikmemaksu, siis rikub ta ühelt poolt põhikirja, teisalt aga veeretab takistusi erakonna arenguteele. Liikmemaksu mittemaksmist pole võimalik tolereerida.

EKRE programm näeb ette sellist Eestit, kus maksumaksja ei maksa kinni erakondade eluspüsimist. EKRE ei toeta seega ka riigi eelarvest (maksumaksja rahast) erakondade ja parteide rahastamist.

EKRE usub, et erakondi saavad pidada üleval tema toetajad ja liikmed. Esimene samm selle heaks on aga korrektne liikmemaksu maksmine. Seejärel aga riigi rahastuse järkjärguline vähendamine kuni absoluutse nullini.

Hea võitluskaaslane! Kui sa oled samadel seisukohtadel, siis ära unusta liikmemaksu!

Erakonna kongressi otsus seoses liikmemaksuga

Vastavalt erakonna põhikirjale on kõik liikmed liikmemaksukohuslased. Liikmemaksu suurus on 12 eurot aastas ehk üks euro kuus, liikmemaksu võlgnevuse korral kaotab liige võimaluse kandideerida ja hääletada erakonna valitavatel ametikohtadel. Erakonna liikmel on võimalus taotleda ringkonna juhatuselt oma liikmemaksu tasumise kohtustuse ajutist peatamist, positiivse otsuse korral säilib tal valimis- ja kandideerimisõigus.

Erakonna konto ja rekvisiidid on SEB pangas:
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
EE301010002019895003
Erakonna konto LHV pangas:
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
EE677700771001338916

Annetuse tegemisel lisa selgitusse annetaja ees- ja perenimi ning isikukood.
Toode lisatud ostukorvi
Sulge Edasi vormistama